Stadion Wembley (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

POBJEDA BRAZILA NA WEMBLEYU: Jedini pogodak postigao 17-godišnji napadač Endrick u 80. minuti

Nogometna reprezentacija Brazila svladala je Englesku s minimalnih 1-0 gostujući na Wembleyju u prijateljskom dvoboju.

U sadržajnom dvoboju jedini je pogodak pao u 80. minuti, a postigao ga je 17-godišnji napadač Endrick nakon odličnog dodavanja Viniciusa Juniora. Endrick je u igru ušao u 71. minuti zamijenivši Rodryga.

Gostujuću pobjedu ostvarila je i Austrija koja je s 2-0 slavila protiv Slovačke u Bratislavi. Christoph Baumgartner je već u 1. minuti svladao Martina Dubravku, a konačnih 2-0 postavio je Andreas Weimann u 82. minuti.

Dvoboj Irske i Belgije u Dublinu završio je bez pogodaka, a najbliže mu je bila domaća reprezentacija koja je u 28. minuti imala kazneni udarac zbog igranja rukom. Evan Ferguson je bio izvođač, ali je njegov udarac belgijski vratar Matz Sels uspio obraniti.

Pogodaka nije bilo ni u Kopenhagenu, gdje je Danska na Parkenu ugostila Švicarsku.