Ivan Perišić (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina/EPA

Perišić u Interu do 2022. godine

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić produžio je ugovor s milanskim Interom do 2022. godine, priopćili su iz slavnog talijanskog kluba. 

Perišić (28) je ovo ljeto bio na meti brojnih klubova, neko vrijeme je bio izvjestan njegov prijelaz u Manchester United, no nakraju Omišanin ipak ostaje u Interu.

“Cijelo ljeto sam šutio, a sada potvrđujem da ostajem u Interu i posvećujem se samo svojoj igri na terenu. Imao sam dobar razgovor s novim trenerom Lucianom Spalettijem, koji mi je potvrdio da ću biti oslonac momčadi i da će učiniti sve da poboljšam svoju igru. I moj suigrač, slovenski vratar Samir  Handanović, kazao mi je puno lijepih stvari o Spalettiju, pa se nadam dobroj suradnji”, kazao je Perišić.

Perišić je juniorski staž proveo u Hajduku, odakle 2006. godine odlazi u Sochaux, pa u belgijski Roeselaere, Club Brugges, Borussiju Dortmund i Wolfsburg, a u Interu je od 2015. godine odigrao 81 utakmice i zabio 20 golova.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica
ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina