Ivan Perišić (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina/EPA

Perišić u Interu do 2022. godine

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić produžio je ugovor s milanskim Interom do 2022. godine, priopćili su iz slavnog talijanskog kluba. 

Perišić (28) je ovo ljeto bio na meti brojnih klubova, neko vrijeme je bio izvjestan njegov prijelaz u Manchester United, no nakraju Omišanin ipak ostaje u Interu.

“Cijelo ljeto sam šutio, a sada potvrđujem da ostajem u Interu i posvećujem se samo svojoj igri na terenu. Imao sam dobar razgovor s novim trenerom Lucianom Spalettijem, koji mi je potvrdio da ću biti oslonac momčadi i da će učiniti sve da poboljšam svoju igru. I moj suigrač, slovenski vratar Samir  Handanović, kazao mi je puno lijepih stvari o Spalettiju, pa se nadam dobroj suradnji”, kazao je Perišić.

Perišić je juniorski staž proveo u Hajduku, odakle 2006. godine odlazi u Sochaux, pa u belgijski Roeselaere, Club Brugges, Borussiju Dortmund i Wolfsburg, a u Interu je od 2015. godine odigrao 81 utakmice i zabio 20 golova.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname