Mladi nogometaši U-8 momčadi Croatije München, koje trenira trener Danijel Jandrić, ponovno su ostvarila zapažen uspjeh / Foto: Fenix (SIM)

OPET NA POBJEDNIČKOM POSTOLJU: U-8 momčad Croatije München osvojila prvo mjesto na turniru u Olympiadorfu

Mladi nogometaši U-8 momčadi Croatije München, koje trenira trener Danijel Jandrić, ponovno su ostvarila zapažen uspjeh.

Na turniru održanom ovog vikenda u Olympiadorfu u München, na kojem je nastupilo osam momčadi, najmlađi igrači Croatije München su osvojila prvo mjesto.

U 8 Cro Muen 6

Osvajanjem prvog mjesta i ovaj put je pokazalo kako se uporan rad i trud na kraju uvijek isplati na ovaj ili onaj način.

-Naši uspjesi su ujedno i poziv roditeljima da dovedu svoju djecu u naš klub koji s ponosom nosi i promovira ime Croatije ovdje u glavnom gradu Bavarske, kaže trener Jandrić.