ivan perisic talijanski kup
Prijatelji slave s Ivanom Perišićem / Foto: Fenix (čitatelj FM Ante Terzić)

OMIŠKA NOĆ U RIMU: Ivan Perišić s prijateljima proslavio svoja 2 pogotka protiv Juventusa s kojima je Inter osvojio talijanski kup

Prijatelji hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića iz Omiša i Splita proslavili su sinoć u Rimu (srijeda navečer) Interovu 4:2 pobjedu protiv Juventusa u finalu talijanskog kupa.

Igrač i zvijezda večeri bio je Ivan Perišić koji je s dva pogotka u toj utakmicu u produžetku donio Interu osvajanje kupa. Perišić je najprije u 99. minuti realizirao kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 3-2, da bi u 102. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora još jednom svladao vratara Perina i postavio konačni rezultat od 4:2.

Zahvaljujući Perišiću, ulaz na travnjak stadiona u Rimu omogućen je njegovim prijateljima iz Omiša i Splita koji su s Ivanom proslavili veliki Interov trijumf.