Olić i Wolfsburg izbacili HSV i idu na Bayern u finalu Telekom kupa

Olić i Iličević odigrali su cijeli susret i imali dobre prilike za pogodak

olic24

Hamburg je ponovno domaćin Telekom kupa, turnira na kojem poluvrijeme traje 30 minuta. U prvom polufinalnom susretu Wolfsburg je nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedio domaćina, HSV 6:5.

U osnovnom dijelu utakmice nije bilo pogodaka iako su dobre prilike imali Ivica Olić za Wolfsburg i Ivo Iličević za HSV. Oduka je ipak pala s bijele točke.

U prvih pet serija izvođači su bili precizni, za HSV su pogađali Van der Vaart, Djourou, Stieber, Jiraček i Iličević, a za Wolfsburg Naldo, Jung, Hunt, Arnold i Vierinha. Za domaćina je kobna bila šesta serija u kojoj Demirbay ne pogađa, a na drugoj strani precizan je bio Malanda za konačnih 6:5.

Olić i Iličević odigrali su cijeli susret dok Ivan Perišić nije nastupio za Wolfsburg.

Wolfsburg će tako u finalu igrati protiv Bayerna koji je bio bolji od Borussije Mönchengladbach 5:4 također nakon jedanaesteraca iako su Bavarci u osnovnom dijelu utakmice vodili i 2:0.