Olić i Perišić odveli Wolfsburg do uvjerljive pobjede

Vukovi su u Kini pobijedili Qingdao Jonoon sa 4:0

olic14

Wolfsburg je pripreme nakon Abu Dhabija nastavio u Kini. Tamo je pred čak 10.000 gledatelja u gradu Sanyai pobijedio kineski Qingdao Jonoon sa 4:0.

Sjajni su bili hrvatski reprezentativci Ivica Olić i Ivan Perišić. Upravo je Olić u 38. minuti doveo Vukove u vodstvo. Preostali pogoci pali su u nastavku utakmice. Prvo je pogodio Luis Gustavo u 66. minuti da bi Perišić povećao vodstvo na 3:0 u 78. minuti. Šest minuta prije kraja utakmice Perišić je namjestio gol Dostu za konačnih 4:0.

Inače, već uobičajeno, Olić je odigrao prvo poluvrijeme, a Perišić je ušao u nastavku utakmice.

Wolfsburg pripreme završava sutra te se vraća u Njemačku.

Dodajmo i kako se Eintracht Frakfurt priprema u Abu Dhabiju, a u prijateljskom susreto pobijedio ga je Šahtar (1:0) i to pogotkom Teixeire u 42. minuti. U drugom poluvremenu za bundesligaša je nastupio napadač Srđan Lakić dok su po poluvrijeme za ukrajinskog prvaka odigrali hrvatski reprezentativci Srna i Eduardo. (ha)