Arhivska snimka Hajduka Zürich / Foto: Fenix (I.Barišić)

Krešimir Stanić postigao 4 zgoditka u pobjedi Hajduka Zürich u prvoj utakmici nastavka prvenstva

FC Utikon-NK Hajduk Zürich 2:6 ( 0:4)

U prvenstvenom kolo amaterske 4.lige, Hajduk ZH je u gostima deklasirao Utikon rezultatom 2:6. Utakmica je bila odlučena u prvom poluvremenu u kojem je bivši profesionalac FC Züricha Krešimir Stanić postigao čak četir zgoditka.

Krešimir Stanić
Krešimir Stanić / Foto: Fenix (I. Barišić)

Drugi dio utakmice Hajduk zadovoljan visokim vodstvom. Malo je stao pa je drugo poluvrijeme bilo neodlučenotako da je na kraju konačan rezultat bio 2:6. Golove u drugom poluvremenu za Hajduk su postigli Šime Gazilj i Mato Žugo.

Ovom pobjedom Hajduk je i dalje ostao na petom mjestu prvenstvene ljestvice.  Cilj Hajduka je ove godine biti pri vrhu, a dogodine pokušati ući u treću ligu.

NK HAJDUK ZÜRICH: Boris Puh, Ismaili Osmani, Josip Krišto, Luciano Brkljača, Ivan Ćuk, Šimun Gazilj, Mate Batur, Frano Vukadin ( C ), Domagoj Baran, Tino Nujić, Krešimir Stanić. Klupa, M.Filipović, S.Batur, M.Žugo, I.Bazina, M.Gazilj. Trener: Josip Krišto i Siniša Kovačević.