Poginuo vozač mopeda (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

OD POSLJEDICA TEŠKIH OZLJEDA: U bolnici umro Nijemac koji je pijan na Pelješcu mopedom udario u stablo

U splitskoj bolnici, gdje je bio prevezen helikopterom, u utorak je umro 51-godišnji Nijemac koji je sredinom prosinca prošle godine sa 2,2 alkoholnih promila na Pelješcu mopedom udario u stablo i sletio s ceste.

 

Iz dubrovačko-neretvanske policije u srijedu su objavili kako je umro njemački državljanin koji je 17. prosinca stradao u prometnoj nesreći u Kućištu na Pelješcu.

Podsjećaju kako je taj 51-godišnjak u alkoholiziranom stanju (2,2 promila) i bez zaštitne kacige mopedom dubrovačkih registracija, vozeći iz pravca Vignja prema Orebiću, mopedom udario u stablo te u nekontroliranom kretanju sletio dva metra ispod razine ceste.

Nakon ukazane liječničke pomoći helikopterom je bio prevezen u splitsku bolnicu, no tamo je jučer umro od posljedica teških ozljeda.

Fenix-magazin/MD/Hina

Povezano

Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
NEREDI NAVIJAČA NAKON POBJEDE PSG-a: Jedan poginuli, a privedeno 780 izgrednika, uključujući 283 u Parizu – ozlijeđeno 7 policajaca