Dom umirovljenika (Ilustracija) / Foto: Fenix (S.P.)

NÜRNBERG: U karanteni 135 osoba jer je zaposlenik staračog doma bio pozitivan na koronavirus

Tijekom rutinskog pregleda u staračkom domu u Nürnbergu jedan zaposlenik je bio pozitivan na koronavirus, a zbog čega je 135 osoba stavljeno u karantenu.

 

Zaražena osoba je odmah izolirana, a sada se testiraju svi zaposlenici i stanovnici doma.

Budući je zaražena osoba živjela u zajedničkom općinskom smještaju, na testiranje su poslai i svi stanonici zajedničkog smještaja.

Rezultati testiranja još nisu dostupni, objavljeno je na službenoj stranicama grad na Twitteru.

U informaciji grada se ne navodi nacionalnost zaposlenik koji je živo u zajedničkom općinskom smještaju, a niti odakle dolazi.

Fenix-magazin/SIM/I. Matić

Povezano

PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina
Gužva na autocesti / Foto: Hina
KREĆETE NA PUT KROZ NJEMAČKU? Pazite na datume, istječe popust na gorivo i počinje kaos na cestama
NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket