Manuel Bodrozic
Manuel Bodrozic_u sredini_na prijestolju / Foto: Fenix (SIM)

(VIDEO) NOVI USPJEH HRVATA IZ WIESBADENA: Manuel Bodrožić osvojio dva prva mjesta u kategoriji boraca mlađih od 18 godina

Na borilačkom turniru „Wkuworld World Kickboxing and Karate Union“ u Wittlichu kod Triera, koji je kvalifikacijski turnir za Svjetsko prvenstvo, hrvatsko-njemački kickboksač Manuel Bodrožić, član “Fightcluba Wiesbaden” iz Wiesbadena osvojio je dva prva mjesta u kategoriji boraca mlađih od 18 godina do 75 kilograma.

Manuel Bodrožić je najprije osvojio prvo mjesto za low kick i jedan put bez low kicka.

Manuelov otac i prvi trener “Fightcluba Wiesbaden“ Marko Bodrožić je izjavio kako se Manuel čvrsto pripremio za turnir u Wittlichu, gdje su protivnici bili znatno jači nego na prethodnim turnirima.

Marko i Manuel Bodrozic Foto Fenix SIM e1652619799481
Marko i Manuel Bodrozic / Foto: Fenix (SIM)

-Prije samog turnira, Manuel je odradio puno sparing rundi sa raznim borcima. Njegovu formu smo tempirali za ovo natjecanje, u čemu smo i uspjeli. Manuel je i ovaj put pokazao svu raskoš svog talenta. Čak i suci su bili oduševljeni Manuelovom borbom, što su mi osobno i kazali čestitajući nam na uspjehu. Svi su posebice istaknuli njegovu brzu kretnju te ukazali na njegove „zlatne noge“.

Manuel Bodrozic sa peharima pobjednika iz Wittlicha / Foto: Fenix (SIM)