Zajednička fotografija članova MK Wiesbaden nakon uspjeha u Biblisu / Foto: Fenix (SIM)

NOVI USPJEH ČLANOVA MK WIESBADEN: Njemački borilački klub s hrvatskim potpisom osvojio 13 prvih mjesta i 2 druga mjesta

Članovi Fight Cluba MK Wiesbaden upisali su još jedan uspješan nastup, ovaj put na u subotu održanom Kurpfalz Cupa 2024 u Biblisu kod Wormsa.

Predvođeni kapetanom Manuelom Bodrožićem, njemački borilački klub iz Wiesbadena sa naglašenim  hrvatskih potpisom osvojio je skupa 13 prvih mjesta i 2 druga mjesta.

Marko i Manuel Bodrožić / Foto: Fenix (SIM)

Najuspješniji kick boksač i višestruki prvak Njemačka 20-godišnji Manuel Bodrožić u finalnoj borbi otvorene kategorije je upisao impresivnu pobjedu protiv 40 kilograma težeg i iskusnijeg protivnika.

Osim Manuela, prva mjesta u svojim kategorijama su još osvojili Wladimir Kin, Alex Stan, Andreas Šušnjara, Umer Omerovic, Hlib Dodonov, Gleb Nefedov i David Romanić. Drugo mjesto na turniru osvojili su još Selim Omerović i David Romanović.

-Kao trener zajedno sa pomoćnom trenericom Laurom Bodrožić sam jako zadovoljan uspjehom naših boraca. Sada svi idu na zasluženi ljetni godišnji odmor, rekao je prvi trener i predsjednik MK Wiesbaden  Marko Bodrožić.