Na fotografiji BBB, navijači GNK Dinamo. Foto/ HINA

NOVA SEZONA HNL-a USKORO POČINJE: Lukas Kačavenda službeno igrač Dinama

Hrvatski nogometni prvak Dinamo službeno je obznanio kako je potpisao višegodišnji ugovor s 21-godišnjim veznim igračem Lukasom Kačavendom, hrvatskim U21 reprezentativcem.

 

Kroz cijelu prošlu sezonu Kačavenda je bio dio Dinamove svlačionice, ali zbog teške ozljede nije odigrao ni jednu službenu utakmicu. Tada je bio na posudbi u Dinamu iz Lokomotive, a sada je i definitivno prešao u klub u kojem je, ranije tijekom karijere, prošao nogometnu školu.

„Presretan sam što sam i službeno postao igrač Dinama. Nažalost, prošla sezona nije bila ni izbliza onakva kakvu sam priželjkivao, ali ove sezone očekujem drugačiju priču. Doista sam se trudio i grizao na pripremama, svjestan sam da se moram boriti za svoju šansu u momčadi, ali ni u jednom trenutku nisam gubio vjeru. Stoga se nadam da će mi se sve to uskoro vratiti i da me brzo čeka službeni debi u najdražem dresu“, rekao je Lukas Kačavenda, a prenosi službena internetska stranica Dinama.

Nova sezona HNL-a počinje ovog petka, a otvara je upravo Dinamo. Na maksimirskom stadionu hrvatski prvak od 21 sat igra protiv Istre 1961.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta
BELGIJA BEZ POBJEDE: Iran je uspio ostati neporažen i u drugoj utakmici na SP-u
POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
„KUNEM SE PRED BOGOM”: Pjesma koja osvaja na prvo slušanje