nogometna vrata mreza
Ilustracija / Foto: Fenix (SIM)

NOGOMETNA NEOBIČNOST: Na istom susretu pogotke zabili otac Leon i sin Mauro Benko

Nogometaši Varteksa u Virju su pobijedili Podravac s 2-1 u susretu 7. kola Treće HNL – Sjever.

Utakmica će ostati prije svega upamćena po tome što su na istom susretu, u razmaku od samo pet minuta, za goste pogotke dali otac i sin Benko.

Prvo je u 39. minuti strijelac za 1-0 gostiju bio 38-godišnji Leon Benko, legenda hrvatskog klupskog nogometa, dok je u 43. minuti bilo 2-0 za goste, a tada je strijelac bio njegov 19-godišnji sin Mauro.

Varteks je trenutačno četvrti na ljestvici i ima dva boda manje od vodećeg Poleta.