SAMSUNG CAMERA PICTURES

NK Croatia Zürich započeo s pripremama uz podršku ljepšeg spola

NK Croatia Zurich – Team Witikon/Seefeld (A-18+) Juniori 5:0

n zuerch ljetna seozna 4Već nekoliko tjedana prva momöad NK Croatia Zurich se uspješno priprema za proljetnu sezonu. Veä su odigrali i nekoliko pripremnih utakmica. Tijekom zime igrači su trenirali u dvorani, tako da nisu bili nespremni. Pred njima su još i pripreme u Domovini sredinom ožujka, gdje će još dodatno napuniti akumlatore kako bi ostvarili što bolju poziciju na tablici. NK Croatia je trenutaöno na drugom mjestu, a proljetnja sezona počinje početkom travnja.

Evo izvjeüäa sa zadnje pripremne utakmice:

NK Croatia – Team Witikon/Seefeld (A-18+) Juniori 5:0

Sastav NK Croatia: F. Dukić, M. Jelečević, D. Dežić, M. Stjepanović, S. Blažanović, V. Zrno, L. Antolković, S. Laštro, I. Dukić, D. Perković, M. Prskalo. Rezerve: I. Knežević, M. Vučar, A. Jukić, D. Komin. Trener: R. Čurić

Hrvatska momöad u utakmicu je krenula čvrsto, ali bez velikog pritiska. Protivnici nisu baš bili bezazleni, te su dobro čuvali svoj dio terena, ali i napadali.n zuerch ljetna seozna 3 e1456221686903 Ipak Dario Perković prolazi obranu Witikon/Seefelda i u 10. minuti trese mrežu za vodstvo Croatie od 1:0. Samo pet minuta kasnije novopridošli igrač Marko Prskalo postiže pogodak za 2:0. Igra se i dalje čvrsto protivnik napada, ali bez uspjeha. No uspjeha je bilo na strani Croatie pa iskusni Ivan Dukić pronalazi prostor i šalje loptu u mrežu za 3:0. Do kraja prvog djela rezultat ostaje nepromjenjen.

U drugom djelu situacija opet ista, čvrsta igra sa obje strane, ali se vidi iskustvo Croatie, koja još u 53. minuti preko Blažanovića dolazi u vodstvo od 4:0 i u 72. Minuti preko također novopridošlog igrača Marka Vučara dolazi do vodstva od konačnih 5:0.
Inače ekipu Witikon/Seefeld vodi član Uprave NK Croatia Jakša Bošnjak.

U ranijim pripremnim utakmicama Croatia je najprije pobjedila FC Kosova rezultatom 4:0. Drugu utakmicu protiv FC Witikona izgubila je sa 3:0.