NK Croatia Düsseldorf poražena od Italije

NenaTrajkovicU jako dobroj predstavi NK Croatije, sudac Schickarski grubo je oštetio našu momčad. Naime, loše suđenje krenulo je već u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kod rezultata od 1:1. Nakon što je domaćin poveo već u 4. minuti, najbolji igrač utakmice Nenad Trajković ubrzo (26. min) izjednačuje. Zanimljivo je spomenuti da svaki put kada Trajković postigne prvi pogodak, Croatia napušta teren poražena. Tako je bilo i u nedjelju.
U 33. minuti nije suđen vidljivi jedanaesterac za Croatiju. Međutim kod prvog prekršaja u šesnaestercu Croatije, sudac Schickarski u 46. minuti odmah pokazuje na bijelu točku, što je ne samo naljutilo trenera Hrstu nego i vjerne navijače Croatije. Realizacijom najstrože kazne, domaćin prije poluvremena dolazi do vodstva od 2:1.
U drugom poluvremenu ista priča. Njemački sudac i nadalje ostaje 12. igrač Italie. Jedini pogodak u drugom dijelu utakmice za Croatiju postiže Danijel Radičević u 71. min. za 3:2. Uslijedio je potom pogodak za vodstvo Italie od 4:2,  što je bio i konačni rezultat.
U iduću nedjelju, 03. studenog, s početkom u 15:00 sati, Croatia na svom terenu Dreherstrasse 213a, 40625 Düsseldorf,  ugošćuje drugu momčad Rhenanie iz Hochdahla.