Navijači Werder Bremena na tribini u Frankfurtu (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

NJEMAČKA: Freiburg u gostima preokretom svladao Werder

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg je preokretom kao gost svladao Werder u Bremenu sa 2-1 (0-0).

Domaće je u vodstvo doveo Philipp (46) na samom startu drugog poluvremena, no Sallai (66) i Holer (71) su s dva gola u razmaku od samo pet minuta sredinom nastavka kreirali preokret.

Ovom pobjedom peti Freiburg je stigao do 50 bodova, ima samo bod manje od trećeg RB Leipziga i četvrtog Union Berlina koji od 17.30 sati igra protiv Bochuma, dok je Werder ostao 12. sa 32 boda.

Na vrhu je Bayern sa 59 bodova, dva manje ima druga Borussia Dortmund.

REZULTATI 28. KOLA,
Petak:
Schalke 04 – Hertha 5-2 (Skarke 3, Buetter 13, 78, Terodde 48, Kaminski 90+2 / Jovetić 45+3, Richter 84)
Subota:
Bayern – Hoffenheim 1-1 (Pavard 17 / Kramarić 71)
RB Leipzig – Augsburg 3-2 (Kampl 10, Werner 32, 35 / Maier 5, Vargas 82)
Koeln – Mainz 05 1-1 (Ljubičić 51 / Ajorque 17)
Stuttgart – Borussia D. 3-3 (Coulibaly 77, Vagnoman 84, Katompa Mvumpa 90+7 / Haller 26, Malen 33, Reyna 90+2)
Eintracht F. – Borussia M. 1-1 (Kolo Muani 83 / Hofmann 13)