Andrej Kramarić (arhivska fotografija) / Foto:Fenix (SIM)

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Kramarić dodavač u podjeli bodova Hoffenheima i Union Berlina

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je asistent u 2-2 (2-1) domaćem remiju Hoffenheima protiv Union Berlina u susretu 2. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je u 30. minuti proigrao Bruuna Larsena za vodstvo Hoffenheima od 2-1. Prethodno je Union poveo golom Giesselmanna (10), na 1-1 poravnao je Akpoguma (14), da bi u nastavku utakmice na konačnih 2-2 poravnao Awoniyi (47).

Kramarić je odigrao svih 90 minuta za Hoffenheim koji je sada drugi na ljesvici s četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga, a isti učinak imaju treći Bayer i četvrti Freiburg. Union je 11. s dva boda.

Kolo će kasnije u nedjelju zaključiti Bayern i Köln.

REZULTATI 2. KOLA,
Petak:
RB Leipzig - Stuttgart 4-0 (Szoboszlai 38, 52, Forsberg 46, Andre Silva 65-11m)
Subota:
Eintracht F. - Augsburg 0-0
Freiburg - Borussia D. 2-1 (Grifo 6, Sallai 53 / Keitel 59-ag)
Hertha - Wolfsburg 1-2 (Lukebakio 60-11m / Baku 74, Nmecha 88)
Bochum - Mainz 05 2-0 (Holtmann 21, Polter 56)
Greuther Fürth - Arminia 1-1 (Hrgota 50-11m / Klos (45)
Bayer - Borussia M. 4-0 (Sommer 3-ag, Schick 8, Diaby 55, Amiri 87)
Nedjelja:
Hoffenheim - Union Berlin 2-2 (Akpoguma 14, Bruun Larsen 30 / Giesselmann 10, Awoniyi 47)