Arhivska fotografija Andreja Kramarića / Foto: Preslik (TSG H)

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Hoffenheim predvođen Kramarićem preokretom u završnici savladao Stuttgart

U prvom susretu 24. kola Bundeslige nogometaši Hoffenheima su na domaćem terenu pobijedili Stuttgart 2-1 iako su do 85. minute gubili 0-1.

U prvom dijelu susreta nije bilo golova, a onda je 58. minuti Japanac Endo doveo goste u vodstvo. No, Stuttgart, koji se grčevito bori za prvoligaški život do kraja nije zadržao ni pobjedu ni jedan bod.

Austrijski nogometaš Christoph Baumgartner postao je u finišu ogleda junak domaćeg sastava. U 85. je izjednačio, a u 90. minuti je zabio za treću prvenstvenu pobjedu Hoffenheima u nizu. Uz utakmicu više od ostalih Hoffenheim je skočio na četvrto mjesto ljestvice, dok je Stuttgart ostao pretposljednji.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je cijelu utakmicu za domaćina, dok Borne Sose nije bilo u sastavu Stuttgarta.