Nogometna lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Eintracht remizirao protiv Bochuma

U prvoj utakmici 26. kola njemačke Bundeslige nogometaši Eintrachta i Bochuma odigrali su utakmicu bez pobjednika, koja je završila 1-1.

Na DB Parku u Frankfurtu gosti iz Bochuma su poveli golom Japanca Takume Asana u 14. minuti. Eintracht je izjednačio u 22. minuti, kad je pogodak iz kaznenog udarca postigao Francuz Randal Kolo Muani.

Hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić odigrao je cijelu utakmicu za domaću momčad, a u 81. minuti je zaradio žuti karton. Iz sastava je izostao Hrvoje Smolčić zbog ozljede koljena.

Eintracht je sa 41 bodom na šestom mjestu, a Bochum je sa 26 bodova na 14. poziciji. Vodeća Borussia Dortmund ima 53 boda, jedan više od Bayerna.

Bavarci će u subotu (18.30) imati priliku prestići Borussiju koja gostuje na Allianz Areni u derbiju kola.