Navijači Eintrachta (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (PKP)

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Eintracht preokretom do pobjede nad Hoffenheimom, Freiburg slavio kod Bochuma

U utakmici 25. kola njemačke Bundeslige Eintracht je u Frankfurtu preokretom došao do 3:1 pobjede nad Hoffenheimom, dok su nogometaši Freiburga u gostima savladali Bochum s 2:1

Na prepunom stadionu u Frankfurtu Andrej Kramarić je igrao do 72. minute za goste koji su bolej ušli u utakmicu i u 6. minuti preko poveli preko Amerikanca Johna Brooksa sa 1:0. Isti igrač je u 31. minuti dobio crveni karton i Hoffenheim je ostao bez igrača manje.

Bio je to igrački gubitak kojeg su domaćini znali iskoristiti. Najprije je u 32. minuti Robin Koch izjednačio rezultat na 1:1.

U nastavku utakmice Francuza Eric Ebimbe je u 52. minuti doveo Eintracht u vodstvo od 2:1 da bi Mario Goetze u 62. minuti postavio konačan rezultat od 3:1,

U utakmici u Bochumu strijelci za Freiburg bili su Maximilian Egestein u 36. i Austrijanac Mihael Gregoritsch u 53. minuti, a pogodak za Bochum postigao je Ukrajinac Ivan Ordec u 62. minuti.

Eintracht je pobjedom ostao šesti, a Hoffenheim je sedmi na ljestvici, dok je Freiburg osmi s 33 boda, a Bochum na 15. mjestu sa 25 bodova.