Allianz Arena Munchen
Allianz Arena (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (PVD)

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Borussije Mönchengladbach uzela bod Bayernu u Münchenu, gosti do 83. minute bili u vodstvu

Bayern München izvukao je remi 1-1 kod kuće protiv jako dobre Borussije Mönchengladbach u  4.kolu Bundeslige zahvaljujući golu Leroya Sanéa sedam minuta prije kraja.

Bavarci su primili su gol prije poluvremena, a strijelac je bio Francuz Marcus Thuram (43) iz jedine prilike Borussije. Suočeni s besprijekornim švicarskim vratarom Yannom Sommerom tijekom cijelog susreta, branitelji naslova na kraju su u posljednjih deset minuta susreta pronašli rupu i zabili preko Sanéa (83). Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna.

Ovaj remi omogućio je Bayernu da se vrati na prvo mjesto, koje je na nekoliko sati držao Union Berlin.