Na slici Niko Kovač, trener Eintrachta Frankfurt / Foto:Fenix Magazin

Niko Kovač i Andrej Kramarić uspješni u nastupu svojih klubova koji se bore za opstanak u Bundesligi

Pod vodstvom trenera Nike Kovača, Eintracht Frankfurt je pred 43 tisuće svojih navijača savladao Hannovera sa minimalnih ali zasluženih 1:0. Nakon osam utakmica Eintracht je prvi put upisao tri boda. Jedni zgoditak za Kovačevu momčad postigao je Anis Ben-Hatira u 33. minuti.

Andrej-Kramaric
Andrej Kramaric postigao je zgodutak iz penala

U borbi za opstanak, izravni suparnik Eintrachta, momčad Hoffenheima ubilježila je pobjedu od 3:1 na gostovanju protiv Hamburger SV. Jedan od najzaslužnijih za pobjedu Hoffencheima bio je hrvatski reprezentaitva Andrej Kramarić, koji je zabio je za vodstvo svoje momčadi iz penala u 23. minuti. Bio je to treći zgoditak Kramarića u zadnje tri utakmice njegove momčadi koja je bodovno izjednačena sa Eintrachtom i Augsburgom.