Nezaslužen poraz Croatie II protiv Concordie Frankfurt

Concordia Eschersheim II – FC Croatia II 2:1 (1:1)

cro iiPrije susreta prvih momčadi Concordie i Croatie Frankfurt, koji se igra u četvrtak uvečer u 20 sati, snage su odmjerile druge momčadi tih dvaju klubova. Utakmica je odlučena u 80-oj minuti kada su domaćini postigli drugi pobjednički zgoditak za konačni 2:1. Prije toga izjednačujući zgoditak za Croatiu postigao je Danijel Bandov u 46 minuti. Croatia je bila ravnopravan partner, u nekim dijelovima utakmice i znatno bolja momčad koja je imala nekoliko izglednih prilika.

Croatia je nastupila u sastavu: Ilić,Todorić, Vidović, Faluta, Jeličić, Jochaim , Skočibušić, Grančić,Bešlić, Šola, Šušak, Bandov. U 65-oj minuti u igru je ušao Marinić umjesto Todorića.