New York (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (Ivana Klanac Stern)

New York se vraća u život besplatnim koncertom: Slave izlazak iz najtežeg perioda u pandemiji

New York će besplatnim koncertom u Central Parku u subotu proslaviti svoj izlazak iz najtežeg perioda u pandemiji koronavirusa.

 

“Ponovno otvaramo New York ostatku svijeta, a glazba će biti katalizator”, rekao je producent Clive Davis koji je osmislio događaj s promotorima tvrtke Live Nation. “We Love NYC: The Homecoming Concert” sadrži muzičku postavu od klasike do rapa, a među izvođačima su Bruce Springsteen, Barry Manilow, Andrea Bocelli, Killers, Patti Smith, Paul Simon i njujorška filharmonija.

Očekuje se da će koncert privući oko 60.000 ljudi, a prenosit će se i uživo na kabelskom kanalu CNN-a. Za ulazak na koncert potrebna je potvrda o barem jednoj primljenoj dozi cjepiva ili negativan test na koronavirus.

Fenix-magazin/MD/Hina

Povezano

Naftni tanker (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
ANALIZA NAKON PREKIDA VATRE: Potpuna normalizacija prometa Hormuškim tjesnacem trajat će mjesecima
POTVRDA IZ ŽENEVE: Sporazum između SAD-a i Irana bit će potpisan u petak u Bürgenstocku
Ruski napad na Kijev (ILUSTRACIJA) / Foto; Anadolu
NJEMAČKA OSUDA RUSKIH NAPADA NA KIJEV: BILD opisao „podmuklu i nehumanu taktiku Putinove vojske“  
I SLUŽBENO POTVRĐENO: SAD i Iran postigli sporazum o okončanju rata
Slika manjeg zrakoplova (ILUSTRACIJA - samo ilustrira vijest) / Foto: Anadolu
TRAGEDIJA: Srušio se jednomotorni zrakoplov, poginulo 12 osoba
“CROATIA IN THE GAME”: S “Vatrenima” u Aleksandriji i John Malkovich, proslavljeni glumac hrvatskog podrijetla