Navijači Eintrachta (Ilustracija) / Foto: Fenix (SIM)

NEREDI NA VELODROMEU: Navijači Marseillea i Eintrachta bacali dimne bombe i bengalke

Navijači Marseillea i Eintrachta iz Frankfurta bacali su dimne bombe i bengalke na stadionu Vélodrome nekoliko minuta prije početka utakmice Lige prvaka između ove dvije momčadi.

 

Prve bengalke lansirane su s parkirališta na kojem je smješteno više od 3000 njemačkih navijača u smjeru North Benda, gdje se okupljaju najvatreniji navijači OM-a.

Francuzi su odgovorili također lansiranjem nekoliko dimnih bombi i bengalki ka njemačkim navijačima, koji su u pratnji policije sigurno stigli na Vélodrome. Utakmica između dvije momčadi je klasificirana kao visokorizična.

Unutar stadiona njemački navijači su nacistički pozdravljali na tribini za posjetitelje, navela je policija.

Od ponedjeljka navečer navijači iz Frankfurta i Marseillea pokušali su se sukobiti u središtu grada,uhićeno je osam osoba, uključujući jednog Nijemca, većina njih zbog nošenja oružja.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

IZJAVE: Kimmich smatra kako Njemačka ne smije primati jedan ili dva gola u svakoj utakmici
NIJE DOBRO: Martin Erlić propustio trening
(VIDEO) GVARDIOL I MORO: Fokus je na zajedništvu i na onom što radimo na terenu
PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom