Momčad Hajduka Zürich (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (Ivan Barišić)

NEOČEKIVANO: Hajduk Zürich poražen na domaćem terenu

U prvenstvenoj utakmici amaterske 5. lige regije Zurich, Hajduk Zürich je doživio poraz na domaćem terenu.

NK Hajduk ZH – FC Hard Zurich 1:2 ( 1:2 )

Sve je odlučeno u prvom dijelu utakmice. Neshvatljivo je nakon visoke pobjede u prošlom kolu da Hajduk ZH pruži lošu igru i doživi poraz na svom terenu.

Gosti su poveli vec u 7. minuti pogotkom Miralem Šabanije. Hajduk se trgnuo i u 20. minuti izjednačio na 1:1 golom srednjeg lijevog Vitora Huga Ferreira Ramalha. No, samo sedam minuta kasnije gosti opet pogađaju mrežu Hajduka za 1:2, što će se pokazati na kraju kao pobjednički gol.

Sastav NK Hajduk ZH : Ante Tomić, Niko Vikić, Arben Shabani, Dino Krišto, Antonio Piplica, Marin Katusić, Miiralem Sabani, Ivan Muntić, Božidar Maslić ( C ), Anto Matić, Mato Gazilj.

Još su igrali: Ivan Galešić, M.F.Sorour Ali, Davide Martelli, Luka Stevanja, Ilija Kaurinović. Trener Dominik Bekavac