Nogometna lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

NEOBIČNA SCENA: Policija utrčala na teren usred utakmice i uhitila igrača koji je klubu donio pobjedu

Nesvakidašnji incident dogodio se tijekom utakmice između Baglan Dragonsa i Cwmbran Celtica u velškoj regionalnoj nogometnoj ligi. Pet minuta prije kraja utakmice u Walesu u Velikoj Britaniji policija je ušla na teren i uhitila igrača koji je svom klubu donio pobjedu.

Dragonsi su gubili rezultatom 1-3 protiv Cwmbrana, a u 52. minuti trener Carl Clement u igru ​​ubacuje Jordana Evansa (31) umjesto Dylana Edwardsa. S njim u igri domaćini su uspjeli izjednačiti, a sam napadač postigao je čak i pobjednički pogodak (72.) za 4-3 svojim prvijencem ove sezone. Malo prije kraja u teren su iznenada ušli policajci i sa sobom odveli strijelca. Utakmica koja se igrala 7. rujna bit će prekinuta oko tri minute. Snimka toga kruži internetom.

Jedan od gledatelja koji je utakmicu pratio s tribina snimio je incident i scenu objavio na internetu, a snimka je u međuvremenu postala viralna.

– Samo normalna utakmica u velškoj ligi. Samo u Južnom Walesu!m napisao je gledatelj.

– Želimo potvrditi da je igrač zamijenjen oko 85. minute i kasnije je uhićen u svlačionici. Evans je bio osumnjičen za krađu.

Također možemo potvrditi da je dotičnog igrača policija Južnog Walesa pustila nekoliko sati kasnije bez optužbe i bez daljnjih radnji. Sada smatramo da je stvar završena i nećemo imati daljnjih komentara, napisali su iz Baglan Dragons kluba.

Očito je do uhićenja došlo zbog pogreške ili zabune.

Gostujući trener Simon Berry (46) pak je incident za WalesOnline komentirao: – Bilo je to ludih nekoliko minuta, pomalo nadrealno. Da su ga uveli malo ranije, prije nego što je ušao u igru, možda smo uspjeli zadržati vodstvo.