NASILJE ZA VRIJEME UTAKMICE PROTIV EINTRACHTA: West Ham indentificirao dvojicu napadača na njemačke radio komentatore

West Ham je objavio da je indentificirao dvojicu navijača koji su u četvrtak navodno napali dva njemačka radio komentatora za vrijeme prve utakmice polufinala Europske lige u kojoj je sa 2-1 slavio gostujući Eintracht iz Frankfurta. 

 

 

“U skladu s našom politikom nulte tolerancije prema nasilju podaci napadača su predani policiji koja će obaviti svoju istragu. Ako počinioci budu proglašeni krivima bit će im na neodređeno vrijeme zabranjen ulazak na Londonski stadion i neće moći putovati s klubom. Takvo ponašanje je neprihvatljivo i neće biti tolerirano u West Hamu”, izjavio je glasnogovornik engleskog kluba.

 

Reporteri Philipp Hofmeister i Tim Brockmeier, koji rade za regionalnu njemačku radio-postaju Hessischer Rundfunk, tvrde da su napadnuti nakon što je u 21. minuti Michail Antonio postigao izjednačujući pogodak za West Ham, da bi u poluvremenu bili preseljeni na druga mjesta na stadionu.

Napadnuti Hofmeister je putem Twittera objavio da se “osjeća dobro” te poželio sve najbolje svim navijačima West Hama koji vole nogomet i poštuju suparnike.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina
POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname