NASILJE ZA VRIJEME UTAKMICE PROTIV EINTRACHTA: West Ham indentificirao dvojicu napadača na njemačke radio komentatore

West Ham je objavio da je indentificirao dvojicu navijača koji su u četvrtak navodno napali dva njemačka radio komentatora za vrijeme prve utakmice polufinala Europske lige u kojoj je sa 2-1 slavio gostujući Eintracht iz Frankfurta. 

 

 

“U skladu s našom politikom nulte tolerancije prema nasilju podaci napadača su predani policiji koja će obaviti svoju istragu. Ako počinioci budu proglašeni krivima bit će im na neodređeno vrijeme zabranjen ulazak na Londonski stadion i neće moći putovati s klubom. Takvo ponašanje je neprihvatljivo i neće biti tolerirano u West Hamu”, izjavio je glasnogovornik engleskog kluba.

 

Reporteri Philipp Hofmeister i Tim Brockmeier, koji rade za regionalnu njemačku radio-postaju Hessischer Rundfunk, tvrde da su napadnuti nakon što je u 21. minuti Michail Antonio postigao izjednačujući pogodak za West Ham, da bi u poluvremenu bili preseljeni na druga mjesta na stadionu.

Napadnuti Hofmeister je putem Twittera objavio da se “osjeća dobro” te poželio sve najbolje svim navijačima West Hama koji vole nogomet i poštuju suparnike.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane