Nakon povijesnog i gorkog poraza njemačka reprezentacija se otvorenim pismom obratila fanovima – evo što su napisali

Nakon gorkog poraza u posljednjoj utakmici skupine F protiv Južne Koreje i ispadanja sa Svjetskog prvenstva u Rusiji, njemačka reprezentacija obratila se u četvrtak ujutro otvorenim pismom svojim navijačima.

“Dragi fanovi! Jednako smo razočarani kao i vi. Svjetsko prvenstvo se održava svake četiri godine i mi smo puno toga planirali. Žao nam je što nismo uspjeli i igrali kao svjetski prvaci. Nikad nismo ovako brzo otišli sa Svjetskog prvenstva.

Vaša podrška je velika, kako u Njemačkoj tako i na ruskim stadionima. Zahvaljujemo se i čestitamo igračima Švedske, Meksika i naravno Južne Koreje. Želimo im uspjeh na Svjetskom prvenstvu. Sport uključuje i poraz i pobjedu. Protivnici su jednostavno bili bolji. Hvala Rusiji na gostoprimstvu” , napisali su na svojim stranicama.

Fenix-magazin/MD/Foto: Screenshot

 

Povezano

BELGIJA BEZ POBJEDE: Iran je uspio ostati neporažen i u drugoj utakmici na SP-u
POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti