Na arhvskoj slici izbornik Hrvatske U21 Nenad Gračan / Foto: Hina

NAKON PORAZA OD ŠKOTSKE: Nenad Gračan podnio ostavku na mjesto izbornika U-21

Nenad Gračan podnio je ostavku na mjesto izbornika mlade U-21 reprezentacije nakon jučerašnjeg poraza od Škotske od 1-2.

U svom prvom nastupu u Skupini 4 kvalifikacija za odlazak na U-21 Europsko prvenstvo 2021. godine Hrvatska je ugostila Škotsku, koja nakon preokreta u završnici kući putuje sa sva tri boda u džepu. Hrvatska je povela pogotkom Sandra Kulenovića u 10. minuti i to je vodstvo držala do 80. minute. Tada za Škotsku za 1-1 zabija u 81. minuti McLennan svoj prvi gol, a onda osam minuta kasnije postiže i drugi pogodak.

Izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić i Nenad Gračan održali su nakon utakmice kraći sastanak nakon kojeg je rečeno da je Gračan podnio ostavku, prenose hrvatski mediji  dok na službenoj stranici Hrvatskog nogometnog saveza nema službene potvrde o tome.

Za sada nije poznato tko bi mogao naslijediti Gračana čiju će ostavku Izvršni odbor HNS-a tek treba prihvatiti.