Ivo Iličević / Foto: HSV

Nakon dvije i pol godine Ivo Iličević se vratio u Bundesligu, potpisao za 1.FC Nürnberg

Nakon što je prije dvije i pol godine napustio HSV, bivši povremeni hrvatski reprezentativac Ivo Iličević (32) vraća se u Bundesligu. Prema pisanju njemačkih medija, iskusni hrvatski nogometaš, kojeg je nogometni put vodio od Darmstadta, Bochuma, Greuther Fürtha i Kaiserslauterna do HSV a potom odveo u ruski Anžiju i kazahstanski Kairatu, potpisao je za 1.FC Nürnberg u kojem će nositi broj 16. Ugovor je potpisan do kraja lipnja.
-Ivo je odigrao više od 200 utakmica u prvoj i drugoj Bundesligi i za to vrijeme je stekao veliko iskustvo u borbi za opstanak. Uvjereni smo kako nam može pomoći u toj borbi i dati dodatni poticaj momčadi, izjavio je direktor Nürnberga Andreas Bornemann.

Ivo Iličević je za seniorsku je reprezentaciju Hrvatske nastupao u razdoblju između 2010. i 2013. godine, kada je ubilježio osam nastupa i postigao jedan zgoditak, onaj u prijateljskom susretu s Češkom.

Fenix-magazin/SIM

Povezano

IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a