NAJAVLJUJE NOVU MJERU: Premijer najveće njemačke savezne zemlje Markus Söder želi nogometne utakmice bez gledatelja

Premijer najveće njemačke savezne zemlje Bavarske Markus Söder kazao je kako bi se nogometne utakmice ponovno trebale početi igrati bez gledatelja na tribinama zbog porasta broja zaraženih koronavirusom uslijed četvrtog vala pandemije.

 

Söder je to izjavio prije sastanka njemačkih regionalnih dužnosnika u utorak dodavši da, ukoliko se ne postigne konsenzus, Bavarska mogla samostalno donijeti takvu odluku.

“Nogometne utakmice bi se opet trebale igrati bez gledatelja. Bavarska će to učiniti. Nogomet je odličan primjer za primjenu, a svugdje moramo smanjiti kontakte”, objavio je Söder putem svog twittera.

Bavarska je jedna od najpogođenijih regija novim valom koronavirusa, pa je već prošloga vikenda objavljeno kako će njemački prvak Bayern na svojim domaćim utakmicama smjeti imati maksimalno 25 posto od maksimalnog kapaciteta stadiona.

Fenix-magazin/MD/Hina

Povezano

Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe
ENERGETSKI KAOS U NJEMAČKOJ: Toplinski val i masovno hlađenje podigli cijenu struje na preko 500 eura
Pogled na rijeku Dravu u Osijeku (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
TRAGEDIJA: U Dravi pronađeno tijelo nestalog djeteta
OPREZ, NOVA SEZONSKA PRIJEVARA: “Trik s osama” hara Njemačkom, građani ostaju bez tisuća eura
Dječje kreme za sunčanje iz Lidla
TEST DJEČJIH KREMA ZA SUNČANJE: Jeftini proizvodi iz Lidla pomeli skupe brendove, a koštaju oko 2,5 eura
kralj charles
POVODOM KRALJEVOG ROĐENDANA: Australija odlikovala političarku hrvatskih korijena