Na krilima Razana Faraga Croatia Griesheim pobjedila Viktoriju Griesheim II 4-1

razan-farag
Najbolji strijelac Croatije Griesheim – Razan Farag

U pretposljednjem kolu Kreislige A Dramstadt gradski derbi igrali su Croatija Griesheim i Viktorija Griesheim II. Ovogodišnji proljetni derbi dvaju gradskih rivala pripao je momčadi Croatije Griesheim, koja je sa 4-1 porazila osmoplasiranu momčad Viktroiju Grieshiem II. Pobjeda i tri boda protiv Viktorije Griesheim II vratila je momčad Croatije Griesheim u sredinu tablice, gdje po kvaliteti momčad i pripada, iako je jedno vrijeme Croatija Griesheim bila i blizu dna ljestvice.

Sam susret protekao je u sportskoj i muškoj igri koja je na trenutke poprimala i pomalo grubi ton, a kojeg je sudac susreta tolerirao. Posebno dobro odigrao je napadački trojac Croatije Griesheim Razan Farag, Zoran Šegrt i Jasmin Smajović koji su uspješno probijali bokove gostiju i bili stalna prijetnja golu Viktorije. Razan Farag je svojim današnjim hat-trickom došao na 6 mjesto ljestvice najboljih strijelaca lige postigavši 20 golova u sezoni.

U 32. minuti Croatija Grieshiem došla je u vodstvo od 1-0. Jasnim Smajović je dobro probio desnu stranu gdje ga je prekršajem zaustavio obrambeni igrač Viktorije, a uspješan strijelac sa nekih 18 metara bio je Razan Farag. U 39. minuti bilo je 2-0 za Croatiju Grieshim. Jednu dubinsku loptu na 30 m od gola Viktorije prihvatio je Razan Farag koji se sjurio kroz obrambeni zid Viktorije i efektno pogodio za 2-0.

U 50. minuti Croatija Griesheim izvela je korner sa lijeve strane, lopta se odbila do Zorana Šegrta koji iz kosa sa nekih 18 metara pogađa suprotan kut Viktorije Griesheim. U 76. minuti uspjela je Vikotrija II smanjiti na 3-1 da bi susret u 86. minuti svojim trećim golom zatvorio Razan Farag drugim golom iz slobodnog udarca.

SV Croatia Griesheim:Nedel, Pupić, Vujica, Šegrt, Markota, Kuhn, Farag, Madroun, Smajović, Denis Andrijević, Daniel Andrijević. Klupa(Sme, Bikić, Brandau)