Momčad Beton Boysa / Foto: Fenix (SIM)

MÜNCHEN: Beton Boysi uspješni i u lokalnom derbiju, s 12:4 savladan Futsal Neuried

Nakon uvjerljive pobjede u gradskom derbiju protiv TSV 1860 sa 6:3, hrvatska momčad Beton Boys iz Münchena bila je uspješna i u lokalni derbiju protiv gostiju iz Neurieda

Beton Boys – Futsal Neuried 12:4 ( 5:3)

Beton Boys 4

Sa još jednom uvjerljivom pobjedom futsal momčad Beton Boys je zauzeo prvo mjesto na ljestvici  Regionalligu Süd. Betonci su odlučno otvorili utakmice i došli odmah u prvoj minuti u vodstvo preko igrača utakmice Andreja Škore koji je se kasnije raspucao i zabio 4 pogotka. Protivnička momčad se pred kraj prvog poluvremena razigrala i sa par grešaka u odbrani Boysa se otišlo na odmor sa rezultatom 5:3.

Trener Boysa Perica Anušić malo je posložio svoju momčad tako da u drugom poluvremenu nije bilo  većih problema u igri.

Valja istaknuti da je ovo bila 9 utakmica Anušića na klupi Beton Boysa i 9 pobjeda.

Sastav Beton Boys: vratar Petar Dzalto, Andrej Škoro, Tino Gavrić, Marko Ereiz, Sanel Alispahić, Omer Jahić, Aldin Ahmetović, Ljubiša Jović i Karlo Lujić. Pogotci za BB: Andrej Škoro (4), Omer Jahić (4), Aldin Ahmetović (2), Tino Gavrić (1) i Sanel Alispahić (1).

Futsal momčad Beton Boysa u subotu 14. listopada u 19:00 h igra u gostima kod  Karlsruhe SC