Zajednička slika nakon jedanaesteraca

VUKOVAR: Mladi Hrvati iz Njemačke izgubili od Osijeka nakon dramatičnih jedanaesteraca

Nakon što su danas pobijedili Split , izabrana vrsta U-14 mladih hrvatskih nogometaša iz Njemačke izgubila je na jedanaesterce od Osijeka 8:9.

U 17. minuti igre Osijek je nakon spornog jedanaesterca poveo sa 1:0, da bi nakon kontre u 23. minuti povećao na 2:0.

U-14 hrvatski igrači iz Njemačke je ubrzo preuzela kontrolu i “stisnula” Osječane, no rezultat se nije promijenio do drugog poluvremena.

U drugom poluvremenu, osam minuta pred kraj, Ante Serdarušić zabija pogodak i smanjuje rezultat na 2.1. Hrvatska vrsta iz Njemačke je u posljednjim trenucima igre sve snage “bacila” naprijed, te je i vratar Ćuk u zadnjoj akciji dotrčao u 16-esterac Osijeka. U toj zadnjoj akciji, Gabriel Marušić je skočio najviše na loptu i zabio za više nego zasluženi 2:2.

Uslijedili su jedanaesterci.

Nakon dramatičnog devetog jedanaesterca sreća bila na strani Osječana koji sa 9:8 ulaze u finale memorijala sa Dinamom koji je svladao moćno Rijeku sa 10:0!

Mladi Hrvati iz Njemačke ponosno bez ijedne izgubljene utakmice u regularnom vremenu sutra igraju protiv Rijeke za treće mjesto.

Fenix-magazin/IM

Vezani sadržaj:

VUKOVAR: Mladi Hrvati iz Njemačke ‘pregazili’ momčad Splita

VUKOVAR: Hrvati iz Njemačke u drugoj utakmici pobijedili i Cibaliju sa 2:1, austrijski i švicarsko-švedski sastav Hrvata poraženi