Mihael-Denis Zorko trostruki strijelac u 10 uzastopnoj pobjedi Croatije Bietihgeim

TASV Hessigheim II-NK Croatia Bietigheim 2:6 (0:4)

S maksimalnim učinkom od deset pobjeda u deset susreta, Croatia Bietigheim je zadržala čelno mjesto i sigurno juriša prema osvajanju naslova jesenskog prvaka. Utakmica je igrana pred 120 gledatelja na neravnom  terenu, koji je igračima Croatije bio veći problem nego domaći igrači. Ako se uzme u obzir da su pogađali osam (!) puta vratnicu ili stativu, onda je tu svaki komentar suvišan.

Prvi puta je zazvonilo već u sedmoj minuti kada je Mihael Zorko krasno poslužen od D. Josipa Cucchiare mogao birati kuda če pucati i odabrao je najbolje.
Zorko je povisio četiri minute kasnije na dva prema nula i od tada TASV Hessigheim nije prelazio središnju liniju.
Do 3:0 Croatia je stigla nakon lijepih akcija koje su se redale iz minute u minutu. Alen Lehečka, vodeći strijelac lige sa 26 pogodaka, pogađa stativu, a povratnu loptu domaći igrač Gross nespretno šalje u vlasstitu mrežu.

U samoj završnici poluvremena Lehečka najprije povisuje na 4:0, a potom u četvrtoj minuti nastavka zaokružuje svoj učinak od dva zgoditka za sigurnih 5:0. Tada dolazi malo do upuštanja i stiže kazna. Nepotrebno u svom kaznenom prostoru Matteo Mihaljević ruši protivnika, a domaćini sa 11 metara smanjuju i slave svoj prvi današnji pogodak kao pobjedu. Petnaestak minuta kasnije, u 83. minuti, još jedna kazna za neopreznost u obrani Croatie i domačini snizuju vodstvo gostiju iz Bietigheima. Zadnjih sedam minuta pripada potpuno Hrvatima. Nakon tri udarca iz kuta i tri vratnice, u zadnjoj minuti susreta Mihael Zorko snažnim udarcem sa osam metara postavlja konačnih 6:2.

NK Croatia Bietigheim:Balaban, Mihaljević(Grubešić), Yilmaz, M. Kaya, Sabljo, Albyrak, Lehečka, Zorko, Cervone, D. Josip Cucchiara(Galović), S. Kaya(Križić). U susretu slijedećeg jedanaestog kola NK Croatia Bietigheim dočekuje na svom terenu SV Walheim II, 01. 11. 2015 u 14.30 sati