Mario Vrančić napušta redove Darmstadta 98

Hrvatski nogometaš Mario Vrančić nakon dvije sezone igranja za Darmstadt 98 napušta klub i prelazi u engleski drugoligaški klub Norwich City.

Mario Vrančić je u ljeto 2015 stigao iz Paderborna u Darmstadt 98 za kojeg je odigrao 45 bundesligaških utakmica. Klubovi još nisu iznijeli u javnost koliko iznosi odšteta za ovog 28-eg igrača sredine terena.

-Ovo su bile dvije lijepe godine u redovima „Ljiljana“. Darmstadt će mi ostati u sijećanju, ne samo u sportskom smislu, nego i zbog brojnih prijatelja i dragih ljudi koje sam imao prilike upoznati, kazao je na rastanku Mario Vrančić.

Fenix-magazin/DH

Povezano

PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane