MARIO PAŠALIĆ STRIJELAC ZA ATALANTU: Hrvatski veznjak načeo mrežu Napoliji u pobjedi Atalante od 2:0

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić bio je strijelac prvog pogotka u 2-0 (0-0) domaćoj pobjedi Atalante protiv Napolija u susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je momčad iz Bergama doveo u vodstvo na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti kada je glavom neometan s pet metara poslao loptu u mrežu nakon ubacivanja Gomeza. Pašaliću, koji je igrao do 89. minute, ovo je bio šesti pogodak u prvenstvu.
Na 2-0 je nakon lijepe akcije u 55. minuti povisio Gosens.
Za Atalantu je od 89. minute debitirao i 20-godišnji Boško Šutalo koji je u Bergamo stigao u siječnju iz Osijeka.
Četvrta Atalanta sada ima 60 bodova, četiri manje od trećeg Intera, a 12 više od pete Rome koja ima utakmicu manje. Napoli je šesti sa 45 bodova.
Na ljestvici vodi Juventus sa 72 boda, Lazio na drugom mjestu ima 68 bodova, dok je Inter treći sa 64 boda.
Kolo će susretom od 21.45 sati zaključiti Roma i Udinese.
REZULTATI 29. KOLA,
Utorak:
Genoa - Juventus       1-3 (Pinamonti 76 / Dybala 50, C. Ronaldo 57, D. Costa 73)
Torino - Lazio         1-2 (Belotti 5-11m / Immobile 48, Parolo 73)
Srijeda:
Bologna - Cagliari     1-1 (Barrow 45+2 / Simone 46)
Inter - Brescia        6-0 (Young 5, Sanchez 20-11m, D'Ambrosio 45, Gagliardini 52, Eriksen 83, Candreva 88)
Fiorentina - Sassuolo  1-3 (Cutrone 89 / Defrel 24-11m, 36, Muldur 60)
Verona - Parma         3-2 (Di Carmine 45+3-11m, Zaccagni 54, Pessina 81 / Kuluševski 14, Gagliolo 64)
Lecce - Sampdoria      1-2 (Mancosu 49-11m / Ramirez 40, 75-11m)
SPAL - Milan           2-2 (Valoti 13, Floccari 29 / Leao 80, Vicari 90+4-ag)