Mario Mandžukić debitirao, pogotke postigli Ivica Olić, Mladen Petrić i Deni Alar

Mario Mandžukić je odmah pokazao koliko vrijedi

mandzukic29Mario Mandžukić upisao je prvi nastup za svoj novi klub, Atletico Madrid, i ostavio odličan dojam. U pobjedi protiv Numancije (1:0) igrao je do 31. minute te bio jedan od najboljih igrača u momčadi španjolskog prvaka. Propustio je i jednu izglednu priliku. Atletico je slavio pogotkom Hernandeza u 45. minuti.

Pripremnu utakmicu odigrao je i Wolfsburg, a Ivica Olić i Ivan Perišić krenuli su od prve minute u pobjedi nad Altachom (3:1). Olić je čak bio i strijelac za 2:0 u 49. minuti, a igrao je do 62. minute. Perišić je odigrao prvo poluvrijeme. Lijevo krilo Altacha, Ivan Kovačec (26), također je odigrao samo prvo poluvrijeme.

Strijelac je bio i bivši hrvatski reprezentativac, Mladen Petrić koji je poravnao rezultat u 34. minuti u susretu njegova Panathinaikosa i Atromitosa. Atenjani su na kraju slavili 2:1.

A uvjerljivu pobjedu bečkog Rapida nad turskim Galatasarayjem (3:1) zapečatio je pogotkom Deni Alar u 90. minuti. Za Rapid još su nastupili Marko Marić i Mario Pavelić.