LP: Dybala “razmontirao” Young Boys, City do pobjede u završnici

Nogometaši Juventusa i Manchester Cityja upisali su pobjede u 2. kolu Lige prvaka. Juventus je u Torinu na krilima junaka Paula Dybale s 3:0 svladao Young Boyse, piše HRT

Sva tri gola postigao je 24-godišnji Argentinac (5, 33, 69) donijevši nove bodove Staroj dami koja vodi u skupini H s maksimalnih šest bodova,

Mario Mandžukić igrao je do 78. minute.

Manchester City je, nakon posrtaja u prvom kolu kod kuće od Lyona, u drugom kolu slavio u gostima kod Hoffenheima 2:1. Domaćin je poveo nakon samo 44 sekunde dvoboja preko Ishaka Belfodila, a sedam minuta poslije Sergio Agüero zabija za 1:1. City je do pobjede stigao tek u 87. minuti golom Davida Silve.

Andrej Kramarić u igru je ušao u 54. minuti.