Livajić i Zubac najzaslužniji za uvjerljivu pobjedu Croatie Frankfurt II protiv Viktorie

Croatia Frankfurt II – Viktoria Frankfurt II 5:1 (3:0)

Odličnom igrom, pogotovu u prvom poluvremenu, druga momčad Croatije je ostvarila uvjerljivu pobjedu protiv druge momčadi Viktorie Frankfurt.

Croatia je u vodstvo došla u 13. minuti kada Livajić na dodavanje Šandrka stiže u vodstvo od  1:0. U 20. minuti je već 2.0 nakon slobodnog udarca sa 17 matara kada Rohwerder lijepo posprema loptu u mrežu. Isti igrač u 35. min ponovno snažnim udarcem sa više od 20 metara  dovodi svoju momčad u vodstvo od 3:0.

U nastavku utakmice gosti su došli do zraka. No, tek su uspjeli smanjiti vodstvo Croatije na 3:1. Ali zgoditak raspoloženog Livajića na dodavanje Zubca u 51.minuti slomio je nade gostiju. Gledatelji su potom u 58. minuti vidjeli lijep soloprodor Kristijana Zubca, koji je na kraju i zaobišao i vratara za konačnih 5:1.

Iduću utakmicu obje momčaid Croatije igra u nedjelju, 12. ožujka u gostima protiv momčadi FC Maroco. Prva utakmica počinje u 13,00 a druga u 15,00 sati. Adresa u F-Ginnheimu je: Wilhelm – Epstein-Straße 95

Croatia: Ilić, Bešlić, Tolušić, Surmanović, Periša (od 46. Draguljić), Todorić (od 46. Šušak), Zubac Šandrk, Livajić, Rohwerder (od 43. Žarko), Faluta