Rukometna lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

LIGA PRVAKA: Rukometaši Barcelone napravili veliki korak

Rukometaši Barcelone napravili su veliki korak ka plasmanu na završni turnir Lige prvaka ove sezone 30-22 (11-14) gostujućom pobjedom protiv Paris SG-a u prvoj utakmici četvrtfinala.

 

Dika Mem je sa sedam golova predvodio Barcelonu, dok je Kamil Syprzak zabio sedam za PSG.

U drugoj utakmici igranoj u četvrtak Veszprem je ostvario minimalnu 32-31 (12-17) pobjedu protiv Aalborga uz šest golova Nedima Remilija dok su četiri igrača gostiju postigla po četiri pogotka.

Uzvrati se igraju sljedećeg tjedna, a pobjednici će izboriti nastup na završnom turniru koji će se igrati 8. i 9. lipnja u Kölnu.

REZULTATI PRVIH UTAKMICA ČETVRTFINALA,
srijeda:
Kielce - Magdeburg            27-26 (14-13)
Montpellier - Kiel            39-30 (20-16)
četvrtak:
Veszprem - Aalborg            32-31 (12-17)
Paris SG - Barcelona          22-30 (14-11)

Fenix-magazin/MD/Hina

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta