Grb PSG-a (Ilustracija) / Foto: Fenix

LIGA PRVAKA: Manchester City slavio u Parizu protiv PSG-a s 2:1

U prvom dvoboju polufinala Lige prvaka Manchester City je slavio u Parizu protiv PSG-a s 2-1 (0-1) i stekao veliku prednost pred uzvrat. 

 

PSG je poveo preko Marquinhosa (15), a City je preokrenuo preko Kevina de Bruynea (64) i Riyadha Mahreza (71).

U 77. minuti Francuzi su ostali s igračem manje zbog izravnog crvenog kartona Idrissa Gueyea.

Niti PSG niti Manchester City, inače najbogatije momčadi svijeta, nikad nisu bili europski prvaci.

Uzvrat je 4. svibnja u Manchesteru.

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Real Madrid i Chelsea su u utorak u Madridu odigrali 1-1.Gosti su poveli u 14. minuti golom Christiana Pulišića, a izjednačio je Karim Benzema u 29. minuti.

Finale Lige prvaka ove sezone je 29. svibnja u Istanbulu.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a