Igrači Dinama slave pobjed (ILUSTRACIJA)u / Foto: Hina

LIGA PRVAKA: Bodo/Glimt čeka Dinamo ili Ludogorec

Zagrebački Dinamo će u slučaju prolaska bugarskog Ludogoreca u posljednjem, 4. pretkolu Lige prvaka igrati protiv norveškog Bodo/Glimta, dok će u slučaju ispadanja u 4. pretkolu Europske lige igrati protiv litvanskog Žalgirisa iz Vilniusa.

 

Nakon što je Bodo/Glimt dobio prvu utakmicu na svom terenu sa 5-0, uzvrat u Litvu je bio puka formalnost, a susret je okončan rezultatom 1-1.

Domaće je u vodstvo doveo Kyeremeh (39), a poravnao je Mugisha (51).

Hrvatski stoper u sastavu Žalgirisa Petar Mamić isključen je u 55. minuti.

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta
BELGIJA BEZ POBJEDE: Iran je uspio ostati neporažen i u drugoj utakmici na SP-u
POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu