Lakić izašao zbog ozljede, Badelj i Iličević opet poraženi

Dubrovčanin je nakon jednog sudara morao napustiti igru

lakic2
Srđan Lakić

Iako je Eintracht iz Frankfurta u prijateljskom susretu uspio, nakon što je gubio 2:0, pobijediti turski Kayserispor (3:2) kojeg vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, fanovi hrvatskog napadača Srđana Lakića nisu imali mnogo razloga za zadovoljstvo.

Dubrovčanin je, naime, nakon jednog sudara morao napustiti igru u 34. minuti, a zamijenio ga je Španjolac Joselu. Još nije poznata težina Lakićeve ozljede te da li će duže izbivati sa terena.

A crni niz u pripremnim utakmicama nastavila je momčad iz Hamburga. Tako je nakon dva poraza na nedavnom Telekom Cupu HSV pobijeđen i u susretu sa West Hamom (1:3) u sklopu Sparda-Bank kupa. Hrvatski reprezentativci Milan Badelj i Ivo Iličević nastupili su za Hamburžane. Badelj je igrao prvo poluvrijeme, a Iličević do 73. minute. (ha)