Rukometna lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

KUP U OSLU: Hrvatska izgubila od Danske

U dvoboju zadnjeg kola Gjensidige kupa u Oslu hrvatski rukometaši su izgubili od svjetskih prvaka Danaca s 22-37 (6-16).

 

Bilo je to iznimno loše izdanje izabranika Dagura Sigurdssona, pogotovu u prvom poluvremenu kada se posve raspala napadačka igra. U zadnjih 18 minuta prvoga dijela Hrvatska je zabila samo jedan jedini gol, pa je nakon prvog dijela Danska vodila s ogromnih i nedostižnih 16-6. U drugom Hrvatska je izgledala malo bolje, Danci su ipak nemilice punili naš gol, te su nanijeli Hrvatskoj jedan od najtežih poraza uopće.

Najbolji je kod Hrvatske bio Mario Šoštarić sa sedam golova, a kod Danaca je prvo ime bio Emil Jacobsen s 11 golova, dolk su nam danski vratari zabili čak tri pogotka.

Hrvatska je ranije na ovom turniru izgubila od domaćina Norveške (26-32), te pobijedila Argentinu (20-19).

Fenix-magazin/MMD/Hina

Povezano

BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti
PREUZELA PRVO MJESTO U SKUPINI: Nizozemska petardom deklasirala Švedsku
OKRETANJE NOVOM IZAZOVU NA SP-u: Olić otkrio formulu za slamanje Paname