Kreilach je odigrao cijeli susret, dok je Punčec, ušavši u 90. minuti, ubilježio prvi ovosezonski nastup

U posljednjem susretu 4. kola Druge Bundeslige Union Berlin na domaćem je terenu stigao do druge prvenstvene pobjede i to u susretu s Fortunom Düsseldorf (2:1). Berlinčani su poveli 2:0 dvama pogocima Nemeca (43. i 55. minuta), a smanjio je pogotkom Bellinghausen (77.).

Kod domaćina Damir Kreilach odigrao je cijeli susret, dok je Roberto Punčec, ušavši u 90. minuti, ubilježio prvi ovosezonski nastup.

Union je pobjedom stigao do diobe 4. mjesta na prvenstvenoj ljestvici zajedno s Energiem i Karlsruherom koji su osvojili po 7 bodova. Ipred njih su Greuther Fürth sa 12 bodova te Kaiserslautern i 1860 München sa 9 osvojenih bodova. (ha)