Kramarić i Čolak zabili po tri, Werder ispao!

Andrej Kramarić postigao je tri pogotka u pobjedi Hoffenheima 5:0 na gostovanju kod Germania Egesdorf-Langredera u 1. kolu Njemačkoga kupa.

Krama je pogađao u 18. minuti za 0:1 i u 32. za 0:3 i u 80. za 0:5, a ostala su dva zabili Rudy i Uth. Zanimljivo, do kraja su obje momčadi ostale s igračem manje: Dismer je pocrvenio u 61. minuti, a Kramarićev suigrač Kaderabek u 72., piše Goal.com.

Bivši mladi hrvatski reprezentativac Antonio Čolak (22) zabio je tri gola u pobjedi Darmstadta 7:0 na gostovanju kod Bremera.

Čolak, koji je zapravo igrač Hoffenheima na posudbi, a prošli se mjesec čak spominjao kao pojačanje Arsenala (!), zabio je prvi u 18. četvrti u 45. i šesti gol svoje momčadi u 58. minuti.

Bayer Leverkusen prošao je Hauenstein s 2:1 golovima Chicharita i Bellarabija, dok je Srzentić smanjio u 81. minuti, a najveće je iznenađenje poraz Werdera 2:1 kod trećeligaša Sportfreunde Lottea.

Rezultati: Bremer – Darmstadt 0:7, Eintracht Norderstedt – Greuther Fürth 1:4, Egestdorf – Hoffenheim 0:6, Hauenstein – Bayer Leverkusen 1:2, Sportfreunde Lotte – Werder 2:1.