Kovačev Eintracht slavio na gostovanju u Kölnu minimalnom pobjedom od 0:1

U susretu 5. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht iz Frankfurta kojeg vodi trener Niko Kovač pobjedio je na gostovanju momčad Köln sa 1:0. To je druga pobjeda Eintrachat a peti poraz ove sezone momčadi Kölna. Eintracht sada ima ukupno sedam bodova i nalazi se na 9. mjestu dok je Köln zadnji na ljestvici.

Pogodak odluke pao je u 20. minuti iz kaznenog udarca koji je dosuđen nakon prekršaja domaćeg vratara nad Gaćinovićem. Siguran izvođač s 11 metara bio je Sebastien Haller.

Najbolju priliku za izjednačenje Köln je imao u 78. minuti kada Yuye Osake puca preko okvira vrata Eintrachta.

U momčadi Eintrachta Ante Rebić je igrao do 68 minuta kada je izišao zbog lakše ozljede.