Druga momčad Croatije Frankfurt nakon gostujuće pobjede protiv momčadi Ethio / Foto: Fenix (S. Konta)

KLC FRANKFURT: Pogocima Štrljića, Baotića i Zovka, druga momčad Croatia Frankfurt preokretom upisala pobjedu u gostima

U zaostaloj utakmici KLC lige Frankfurt, Skupina 1, druga momčad Croatije Frankfurt je u subotu u gostima savladala momčad FC Ethion Addis Frankfurt.

FC Ethios Addis Frankfurt – FC Croatia II Frankfurt 2:3 (2:2)

Iako je hrvatska momčad slabo otvorila utakmicu i u 17. minuti su domaćini stekli veliku prednost od dva pogotka razlike, igrači druge momčadi Croatija su do poluvremena ogocima Kristijana Štrljića u 27.i Luke Baotića u 30. minuti izjednačili rezultat na 2:2.

Pobjedu Croatiji II u drugom poluvremenu donio je Tomislav Zovko pogotkom u 53. minuti utakmice.

S ovom pobjedom Croatija II je učvrstila svoje 4. mjesto na ljestvici i ima 42 boda iz 20 utakmica s gol razlikom 73:40.

Sastav Croatije II: Novokmet, Marin Ladan, Ivošević, Bošnjak, Tkalčević, Marcel Ladan, Josip Puljić, Vučković, Kristian Štrljić, Kralj, Baotić. Još su igrali: Marko Bračić, Mirko Puljić i Tomislav Zovko. Pogoci za Croatiju: Kristijan Štrljić, Luka Baotić i Tomislav Zovko.

U nedjelju 18. veljače obje momčadi Croatije igraju svoje prvenstvene utakmice na domaćem teenu u Frankfurt-Heddernheimu. Prva momčad igra protiv 1FC Rödelheima u 14:30 sati, a druga momčad protiv Germanije Ginnheim ll u 12:30 sati.